Hörsalsstolar

Hörsalsstolar
Hörsalsstolar
Hörsalsstolar
Hörsalsstolar
Hörsalsstolar
Hörsalsstolar
Hörsalsstolar
Hörsalsstolar
Hörsalsstolar
Hörsalsstolar

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HÖRSALSSTOLAR, 1 par, gjutjärn samt mahogny, sekelskiftet 1900, England, nedfällbar sits, klädsel i sammet, sitthöjd ca

Slitage, repor, märken

635025

2019-04-16