Erik Dietman litografi

Erik Dietman litografi
Erik Dietman litografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ERIK DIETMAN (1937-2002): "Det Finns en Räv i Värnoma - Meta Konst Vid Lsterns Stränder", signerad Erik Dietman, daterad -82, numrerad 282/290, färglitografi, ca 46x60 cm

635028

2019-04-17