Lajos Fuzesi oljemålning

Lajos Fuzesi oljemålning
Lajos Fuzesi oljemålning
Lajos Fuzesi oljemålning
Lajos Fuzesi oljemålning
Lajos Fuzesi oljemålning
Lajos Fuzesi oljemålning

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LAJOS FUZESIL (född 1931): Kvinnostudie, signerad, olja på duk, ca 61x50 cm

635046

2019-04-19