Spegel med Oscar II samt Gustav V monogram

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EN KUNGLIG SPEGEL, 1800-talets mitt, furu, med Oscar II samt Gustav V monogram under krona, ca 93x45 cm

Märken, slitage

635048

2019-04-17