Glasservis design Vallien

Glasservis design Vallien
Glasservis design Vallien
Glasservis design Vallien
Glasservis design Vallien
Glasservis design Vallien
Glasservis design Vallien
Glasservis design Vallien
Glasservis design Vallien

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BERTIL VALLIEN, "Chateau", glasservis, 31 dlr, Kosta Boda, bestående av 9 konjakskupor, 8 vinglas (höjd ca 17,5), 10 snapsglas, 4 champagnestrutar

Bruksslitage, enstaka mindre nagg kan förekomma

635053

2019-04-17