Vas av Vicke Lindstrand, Kosta

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

VICKE LINDSTRAND, vas, signerad LH 1122/4D178, Lindstrand Kosta, höjd ca 21 cm

Bruksslitage

635057

2019-04-17