Servisdelar Gustavsberg
Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SERVISDELAR, "Hagtorn", 64 dlr, Gustavsberg, flintgods, bestående av 1 terrin utan lock, 1 såskar, 8 uppläggninsfat i varierande storlkar, 12 djupa tallrikar, 13 flata tallrikar, 18 assieter, 11 desserttallikar
nött dekor, enstaka med krackeliring samt mindre nagg kan förekomma,
635058
2019-04-17