Servisdelar Gustavsberg

Servisdelar Gustavsberg
Servisdelar Gustavsberg
Servisdelar Gustavsberg
Servisdelar Gustavsberg
Servisdelar Gustavsberg
Servisdelar Gustavsberg
Servisdelar Gustavsberg
Servisdelar Gustavsberg
Servisdelar Gustavsberg
Servisdelar Gustavsberg
Servisdelar Gustavsberg
Servisdelar Gustavsberg

Klubbat för:

800 SEK

2 000 SEK

SERVISDELAR, "Hagtorn", 64 dlr, Gustavsberg, flintgods, bestående av 1 terrin utan lock, 1 såskar, 8 uppläggninsfat i varierande storlkar, 12 djupa tallrikar, 13 flata tallrikar, 18 assieter, 11 desserttallikar

nött dekor, enstaka med krackeliring samt mindre nagg kan förekomma,

635058

2019-04-17