Svenskt Tenn bordslampa

Svenskt Tenn bordslampa
Svenskt Tenn bordslampa
Svenskt Tenn bordslampa
Svenskt Tenn bordslampa
Svenskt Tenn bordslampa
Svenskt Tenn bordslampa
Svenskt Tenn bordslampa
Svenskt Tenn bordslampa

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FIRMA SVENSKT TENN, bordslampa, stomme i tenn, undertill stämplad med änglamärket, totalhöjd 20 cm

Botten med lödning, bucklor, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

635059

2019-04-17