Sekretär teak

Sekretär teak
Sekretär teak
Sekretär teak
Sekretär teak
Sekretär teak
Sekretär teak
Sekretär teak
Sekretär teak
Sekretär teak
Sekretär teak

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SEKRETÄR, 1960-tal, Danmark, teak och teakfanér, skjutbara dörrpar med bakomvarande skrivinredning, utdragbar skrivskiva, 5 lådor, höjd ca 113, 85x47 cm

Bruksslitage, märken, repor, nyckel saknas och skåpet är låst

635064

2019-04-17