Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 000 SEK
RITVA KARLSSON, skulptur, föreställande flugsvampar, lergods, signerad, höjd ca 23 cm
Smärre slitage
635077
2019-04-17
Gör en kostnadsfri värdering här