Design Ritva Karlsson skulptur
Klubbat för:
950 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
RITVA KARLSSON, skulptur, föreställande flugsvampar, lergods, signerad, höjd ca 23 cm
Kuntoraportti
Smärre slitage
635077
Päivämäärä:
2019-04-17