Design Ritva Karlsson skulptur

Klubbat för:

950 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

RITVA KARLSSON, skulptur, föreställande flugsvampar, lergods, signerad, höjd ca 23 cm

Kuntoraportti

Smärre slitage

635077

Päivämäärä:

2019-04-17