Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BENGT HÄRDELIN, skulptur, gotlandsmarmor på träsockel, 1950/60-tal, höjd inkl sockel ca 43 cm
Smärre slitage
635079
2019-04-17
Gör en kostnadsfri värdering här