bengt härdelin, skulptur

bengt härdelin, skulptur
bengt härdelin, skulptur
bengt härdelin, skulptur
bengt härdelin, skulptur
bengt härdelin, skulptur
bengt härdelin, skulptur
bengt härdelin, skulptur
bengt härdelin, skulptur
bengt härdelin, skulptur
bengt härdelin, skulptur
bengt härdelin, skulptur
bengt härdelin, skulptur
bengt härdelin, skulptur
bengt härdelin, skulptur
bengt härdelin, skulptur
bengt härdelin, skulptur

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BENGT HÄRDELIN, skulptur, gotlandsmarmor på träsockel, 1950/60-tal, höjd inkl sockel ca 43 cm

Smärre slitage

635079

2019-04-17