Henry Moore bok
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 200 SEK
HENRY MOORE (1898-1986), bok, facsimile av Henry Moore Sketchbook 1926, signerad och numrerad 274 samt katalog, Standard Edition (utan etsningar), publicerad av Ganymed Editions & Fischer Fine Art Limited
Smärre slitage
635090
2019-04-16