Henry Moore bok

Henry Moore bok
Henry Moore bok
Henry Moore bok
Henry Moore bok
Henry Moore bok
Henry Moore bok
Henry Moore bok
Henry Moore bok
Henry Moore bok
Henry Moore bok
Henry Moore bok
Henry Moore bok
Henry Moore bok
Henry Moore bok

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

HENRY MOORE (1898-1986), bok, facsimile av Henry Moore Sketchbook 1926, signerad och numrerad 274 samt katalog, Standard Edition (utan etsningar), publicerad av Ganymed Editions & Fischer Fine Art Limited

Smärre slitage

635090

2019-04-16