Glasservis, 49 delar, Italien

Glasservis, 49 delar, Italien
Glasservis, 49 delar, Italien
Glasservis, 49 delar, Italien
Glasservis, 49 delar, Italien
Glasservis, 49 delar, Italien
Glasservis, 49 delar, Italien
Glasservis, 49 delar, Italien
Glasservis, 49 delar, Italien

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

GLASSERVIS, 49 dlr, Italien, 1950/60-tal, klarglas med pantograferad växtdekor och guldkant, bestående av 6 aromglas, 5 champagneskålar, 6 likörglas, 6 snapsglas, 6 whiskeyglas, 7 grogglas, 7 champagneglas, 6 låga vinglas, höjd ca 7-16,5 cm

Smärre slitage, mindre nagg kan förekomma

635099

2019-04-17