Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MAX ERNST (1891-1976): Komposition, signerad max ernst, 44/50, färgetsning, bildmått ca 18x23 cm,
Ingår i tema-auktionen Internationell grafik 28 april
635107
2019-04-28
Gör en kostnadsfri värdering här