Max Ernst färgetsning

Max Ernst färgetsning
Max Ernst färgetsning
Max Ernst färgetsning
Max Ernst färgetsning

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MAX ERNST (1891-1976): Komposition, signerad max ernst, 44/50, färgetsning, bildmått ca 18x23 cm,

Ingår i tema-auktionen Internationell grafik 28 april

635107

2019-04-28