Svante Skogh matbord
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SVANTE SKOGH, ´Cortina´ matbord, fanérat i Riopalisander (Dahlbergia Nigra), Seffle Möbelfabrik, 1960-tal, höjd ca 73, diameter 119 cm
Citesintyg giltigt inom EU medföljer
Mellanringar i benen saknas, repor
635115
2019-04-17