Eugenio Benvenuti akvarell

Eugenio Benvenuti akvarell
Eugenio Benvenuti akvarell
Eugenio Benvenuti akvarell
Eugenio Benvenuti akvarell

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EUGENIO BENVENUTI (1881-1959): (2) Motiv från Venedig, Canal Grande resp Dodgepalatset, signerade E Benevenuti, akvarell, vardera bildmått ca 16,5x30,5 cm

635125

2019-04-22