Skriv-/matbord riopalisander
Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKRIV-/MATBORD, fanerat i Riopalisander (Dahlbergia Nigra), ben i mässing, brickmärkt ´Danish Furnituremakers Control´, H ca 74 cm, ca 204 x 83 cm, Citesintyg giltigt inom EU medföljer
Liten fanérskada, ojämnt blekt skiva, fläckar och repor
635126
2019-04-17