Leksaksbilar

Leksaksbilar
Leksaksbilar
Leksaksbilar
Leksaksbilar
Leksaksbilar
Leksaksbilar
Leksaksbilar
Leksaksbilar
Leksaksbilar
Leksaksbilar

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

LEKSAKSBILAR, (5), 1900-talets andra hälft, buss, Schuco, målat järn, kran, Japan, Oldtime Automobil, Helicopter, flygande buss, Japan, Mercedes Benz, med fjärrkontroll, målad och litograferad plåt, längd mellan ca 25-40 cm

Trasiga förpackningar, bruks och åldersrelaterat slitage, möjligen fattas delar till några, funktionen garanteras ej

635136

2019-04-23