Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VINKYLARE, 1910-/20-tal,, jugend, nysilver, lätt romboid form, hänklar, dekor i relief, höjd ca 22 cm
Bruksslitage,ställvis hårt putsad
635138
2019-04-17
Gör en kostnadsfri värdering här