Vinkylare Jugend

Vinkylare Jugend
Vinkylare Jugend
Vinkylare Jugend
Vinkylare Jugend
Vinkylare Jugend
Vinkylare Jugend

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VINKYLARE, 1910-/20-tal,, jugend, nysilver, lätt romboid form, hänklar, dekor i relief, höjd ca 22 cm

Bruksslitage,ställvis hårt putsad

635138

2019-04-17