Glasskål Italien

Glasskål Italien
Glasskål Italien
Glasskål Italien
Glasskål Italien
Glasskål Italien
Glasskål Italien
Glasskål Italien
Glasskål Italien
Glasskål Italien
Glasskål Italien

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅL, sannolikt Venini, 1900-talets andra hälft, Italien, klar klasmassa med underfång i rött, dekor av luftbubblor, höjd ca 8 cm, längd 23 cm

Mindre nagg i ena läppen

635149

2019-04-17