Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKÅL, sannolikt Venini, 1900-talets andra hälft, Italien, klar klasmassa med underfång i rött, dekor av luftbubblor, höjd ca 8 cm, längd 23 cm
Mindre nagg i ena läppen
635149
2019-04-17
Gör en kostnadsfri värdering här