Emalj Esso

Emalj Esso
Emalj Esso
Emalj Esso
Emalj Esso

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

EMALJSKYLT, "Esso", oval form, emaljerad plåt, ca 30,5x45 cm

Smärre slitage/nagg

635168

2019-04-17