Olle Alberius "regent" ljustskar, 1-par Orrefors

Olle Alberius
Olle Alberius
Olle Alberius
Olle Alberius
Olle Alberius
Olle Alberius
Olle Alberius
Olle Alberius

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OLLE ALBERIUS, "Regent", ljusstakar, 1 par, Orrefors, helkristall, höjd ca 12 cm

mindre repor samt nagg på undersida

635207

2019-04-17