Värmetallrik och brickor

Värmetallrik och brickor
Värmetallrik och brickor
Värmetallrik och brickor
Värmetallrik och brickor
Värmetallrik och brickor
Värmetallrik och brickor
Värmetallrik och brickor
Värmetallrik och brickor
Värmetallrik och brickor
Värmetallrik och brickor
Värmetallrik och brickor
Värmetallrik och brickor
Värmetallrik och brickor
Värmetallrik och brickor

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VÄRMETALLRIK, BRICKOR 2 st., nysilver resp pläter, 1900-tal, diameter 25-45 cm

Bruksslitage

635223

2019-04-17