Gusum skrivbordsuppsats
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SKRIVBORDSUPPSATS, 4 dlr, 1900-tal, Gusum, kulserie, mässing, bestående av bläckhorn, brevpress, tändsticksaskhållare, läskvagga, största mått ca 15x22x15cm
Bruksslitage, ytslitage samt bläckhorn saknar glasinsats, defekt gångled vid lock och ej monterad i bricka
635236
2019-04-17