Gusum skrivbordsuppsats

Gusum skrivbordsuppsats
Gusum skrivbordsuppsats
Gusum skrivbordsuppsats
Gusum skrivbordsuppsats
Gusum skrivbordsuppsats
Gusum skrivbordsuppsats
Gusum skrivbordsuppsats
Gusum skrivbordsuppsats
Gusum skrivbordsuppsats
Gusum skrivbordsuppsats
Gusum skrivbordsuppsats
Gusum skrivbordsuppsats

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SKRIVBORDSUPPSATS, 4 dlr, 1900-tal, Gusum, kulserie, mässing, bestående av bläckhorn, brevpress, tändsticksaskhållare, läskvagga, största mått ca 15x22x15cm

Bruksslitage, ytslitage samt bläckhorn saknar glasinsats, defekt gångled vid lock och ej monterad i bricka

635236

2019-04-17