Skänkstop tenn

Skänkstop tenn
Skänkstop tenn
Skänkstop tenn
Skänkstop tenn
Skänkstop tenn
Skänkstop tenn
Skänkstop tenn
Skänkstop tenn
Skänkstop tenn
Skänkstop tenn
Skänkstop tenn
Skänkstop tenn

Klubbat för:

750 SEK

1 500 SEK

SKÄNKSTOP, 5 st., tenn, 1800-tal, av varierande tillverkare, höjd ca 20-27 cm

Slitage, stötskador, lagningar

635253

2019-04-26