Vitrinskåp Ygnve Ekström

Vitrinskåp Ygnve Ekström
Vitrinskåp Ygnve Ekström
Vitrinskåp Ygnve Ekström
Vitrinskåp Ygnve Ekström
Vitrinskåp Ygnve Ekström
Vitrinskåp Ygnve Ekström
Vitrinskåp Ygnve Ekström
Vitrinskåp Ygnve Ekström
Vitrinskåp Ygnve Ekström
Vitrinskåp Ygnve Ekström

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

YNGVE EKSTRÖM, skåp med vitrinöverdel, 1900-talets andra hälft, furu, svarvade dragknoppar, tvådelat, höjd ca 201, 60x35 cm

Slitage

635254

2019-04-18