Pietro Gabrini oljemålning

Pietro Gabrini oljemålning
Pietro Gabrini oljemålning
Pietro Gabrini oljemålning
Pietro Gabrini oljemålning
Pietro Gabrini oljemålning
Pietro Gabrini oljemålning

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

8 000 SEK

PIETRO GABRINI (Italien 1856-1926): Havsklippor, signerad P Gabrini, Roma, olja på duk, ca 110x180 cm

Restaurerad av Anna Catellani på ateljé Catellani

635261

2019-04-17