Matsalsgrupp
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MATSALSGRUPP, 7 dlr, gustaviansk stil, 1980-tal, sannolikt Möbelboning Tibro, betsat bok, betsat lövträ, bestående av matbord och 6 ´´Axet´´ modell stolar, klädda i rosa plysch, sitthöjd ca 45 cm, bordetshöjd ca 73, 100x140 cm, 2 iläggskivor medföljer ca 48 cm
Bruksslitage, märken, repor, några slagmärken på skivan
635276
2019-04-18