Blåglaserad golvvas, sannolikt från tyskland,

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GOLVVAS, blåglaserat lergods, 1900-talets andra hälft, sannolikt Tyskland, höjd ca 58 cm exklusive sockel i trä

Smärre slitage

635278

2019-04-18