Raymond Loewy kaffeservis
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
RAYMOND LOEWY, kaffeservis,12 delar, porslin, Rosenthal, 1900-talets mitt, bestående av kaffekanna, 4 kaffekoppar med fat, 4 assietter, 2 sockerskålar samt gräddkanna, höjder upp till 23 cm
Bruksspår, någon mikronagg kan förekomma
635288
2019-04-17