Raymond Loewy kaffeservis

Raymond Loewy kaffeservis
Raymond Loewy kaffeservis
Raymond Loewy kaffeservis
Raymond Loewy kaffeservis
Raymond Loewy kaffeservis
Raymond Loewy kaffeservis
Raymond Loewy kaffeservis
Raymond Loewy kaffeservis
Raymond Loewy kaffeservis
Raymond Loewy kaffeservis

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RAYMOND LOEWY, kaffeservis,12 delar, porslin, Rosenthal, 1900-talets mitt, bestående av kaffekanna, 4 kaffekoppar med fat, 4 assietter, 2 sockerskålar samt gräddkanna, höjder upp till 23 cm

Bruksspår, någon mikronagg kan förekomma

635288

2019-04-17