Klubbat för:
8 400 EUR
Utropspris
8 000 EUR
OIVA TOIKKA, "Pompom vas", signerad Oiva Toikka Nuutajärvi Notsjö, sent 1960-tal, blått, grönt och klart glas, höjd 41,5cm, diameter 18 cm.
Proveniens: samling Jaakko Lindberg
635291
2019-06-11
Gör en kostnadsfri värdering här