Klubbat för:
1 800 SEK
1 500 SEK
VAXSTAPELSTÄLL, smide, 17/1800-tal, genombruten dekor, på tre tassar, med ljussax, höjd ca 26 cm
Slitage, något ostadig, rost
635299
2019-04-26