Frank af Petersen oljemålning
Valmis
2019-04-17
635300
| Korkein tarjous | 300 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
FRANK AF PETERSEN (1900-tal): Hästar på bete, signerad F af P, olja på duk, ca 30x45 cm