Frank af Petersen oljemålning

Frank af Petersen oljemålning
Frank af Petersen oljemålning
Frank af Petersen oljemålning
Frank af Petersen oljemålning
Frank af Petersen oljemålning
Frank af Petersen oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FRANK AF PETERSEN (1900-tal): Hästar på bete, signerad F af P, olja på duk, ca 30x45 cm

635300

2019-04-17