Göteborgsstolar mahogny

Göteborgsstolar mahogny
Göteborgsstolar mahogny
Göteborgsstolar mahogny
Göteborgsstolar mahogny
Göteborgsstolar mahogny
Göteborgsstolar mahogny
Göteborgsstolar mahogny
Göteborgsstolar mahogny
Göteborgsstolar mahogny
Göteborgsstolar mahogny

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GÖTEBORGSSTOLAR, 4+2 st., fanerade i pyramidmahogny, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, med skyddsklädsel, sitthöjd ca 46 cm

Lagningar, fanerbortfall, slitage

635303

2019-04-19