Beslag gjutjärn och mässing

Beslag gjutjärn och mässing
Beslag gjutjärn och mässing
Beslag gjutjärn och mässing
Beslag gjutjärn och mässing
Beslag gjutjärn och mässing
Beslag gjutjärn och mässing
Beslag gjutjärn och mässing
Beslag gjutjärn och mässing
Beslag gjutjärn och mässing
Beslag gjutjärn och mässing

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BESLAG, ELDGAFFLAR, GRYTSTÄLL, gjutjärn, mässing och metall, 18/1900-tal, eldgafflarnas längd ca 81-113 cm

Slitage, fläckar, rost

635307

2019-04-18