Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
FIOL, Tyskland, 1800-talets slut, efter stainermodell, med stråke, höjd ca 60 cm, fodral medföljer
Slitage
635331
2019-04-18
Gör en kostnadsfri värdering här