Spegel rokokostil

Spegel rokokostil
Spegel rokokostil
Spegel rokokostil
Spegel rokokostil

Klubbat för:

1 100 SEK

1 200 SEK

SPEGEL, rokokostil, 1900-talets senare del, bronserad och delvis förgylld träram, kantlist i spegelglas, höjd 140 cm, bredd 52 cm

Bruksslitage

635334

2019-04-17