Klubbat för:
1 100 SEK
1 200 SEK
SPEGEL, rokokostil, 1900-talets senare del, bronserad och delvis förgylld träram, kantlist i spegelglas, höjd 140 cm, bredd 52 cm
Bruksslitage
635334
2019-04-17