Biblioteksbord 1800-tal

Biblioteksbord 1800-tal
Biblioteksbord 1800-tal
Biblioteksbord 1800-tal
Biblioteksbord 1800-tal
Biblioteksbord 1800-tal
Biblioteksbord 1800-tal
Biblioteksbord 1800-tal
Biblioteksbord 1800-tal

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BIBLIOTEKSBORD, valnöt, 1800-talets slut, sarg med låda, benkryss, ca 97x63 cm, höjd 74 cm

Bruksslitage

635337

2019-04-17