Klubbat för:
11 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
FIOL, troligen England, 17/1800-tal, märkt B. Banks, med stråke stämplad Richter, längd ca 60 cm, fodral medföljer
Slitage, smärre avslag, märken
635339
2019-04-18
Gör en kostnadsfri värdering här