Violin troligen England

Violin troligen England
Violin troligen England
Violin troligen England
Violin troligen England
Violin troligen England
Violin troligen England
Violin troligen England
Violin troligen England
Violin troligen England
Violin troligen England
Violin troligen England
Violin troligen England

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

FIOL, troligen England, 17/1800-tal, märkt B. Banks, med stråke stämplad Richter, längd ca 60 cm, fodral medföljer

Slitage, smärre avslag, märken

635339

2019-04-18