Olle Svanlund oljemålning

Olle Svanlund oljemålning
Olle Svanlund oljemålning
Olle Svanlund oljemålning
Olle Svanlund oljemålning
Olle Svanlund oljemålning
Olle Svanlund oljemålning
Olle Svanlund oljemålning
Olle Svanlund oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OLLE SVANLUND (1909-1996): Komposition med kvinna och fåglar, signerad Svanlind -77, olja på duk, ca 92x71 cm

635354

2019-04-17