Alma Öhrström olja
Klubbat för:
1 500 SEK
Arviointi
2 500 SEK
Kuvaus
ALMA ÖHRSTRÖM (1897-1987): Sommaräng, monogramsignerad och daterad -67, olja på duk, ca 39x61 cm
Kuntoraportti
635364
Päivämäärä:
2019-04-17