Alma Öhrström olja

Alma Öhrström olja
Alma Öhrström olja
Alma Öhrström olja
Alma Öhrström olja

Klubbat för:

1 500 SEK

Arviointi

2 500 SEK

Kuvaus

ALMA ÖHRSTRÖM (1897-1987): Sommaräng, monogramsignerad och daterad -67, olja på duk, ca 39x61 cm

Kuntoraportti

635364

Päivämäärä:

2019-04-17