Trågsoffa rokoko
Klubbat för:
8 200 SEK
Utropspris
9 000 SEK
TRÅGSOFFA, rokoko, 1700-tal, bemålad, träskuren dekor, sarg med rocailler och voluter mot gallerverk, svängda ben med volutformade avslut, längd 201 cm
Avkortad, renoverad, kompletterad, slitage
635382
2019-04-20