Trågsoffa rokoko

Trågsoffa rokoko
Trågsoffa rokoko
Trågsoffa rokoko
Trågsoffa rokoko
Trågsoffa rokoko
Trågsoffa rokoko
Trågsoffa rokoko
Trågsoffa rokoko
Trågsoffa rokoko
Trågsoffa rokoko

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

9 000 SEK

TRÅGSOFFA, rokoko, 1700-tal, bemålad, träskuren dekor, sarg med rocailler och voluter mot gallerverk, svängda ben med volutformade avslut, längd 201 cm

Avkortad, renoverad, kompletterad, slitage

635382

2019-04-20